Thumbnail image
Krem për flokë American Crew Fiber Cream 100 ml
13.99 € 17.35 € (-19%)
Përshkrimi

Krem për flokë American Crew ka një cilësi fibroze e cila kombinon fleksibilitetin me kontrollin e fijeve të flokëve. Ofron shkëlqim natyror dhe fiksim të mesëm. Krema është e përshtatshme për gjatësi të mesme të flokëve. Aplikoni në flokë të thatë ose pak të lagur dhe formoni stilin e dëshiruar të flokëve.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Vendi i prodhimit United States of America
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
GTIN 669316408063
Kodi i produktit kAC042

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen