Thumbnail image
Krem për duar Eucerin, 5% Urea Repair, 75ml
17.49 € 20.54 € (-15%)
Koha e dërgimit: 29 Shtator 2023 - 30 Shtator 2023
Përshkrimi

Krem për duar me përmbajtje të hidratuesve natyrorë, parandalon humbjen e hidratimit. E përshtatshme për kujdesin e përditshëm të duarve të thata dhe të ashpra. E përshtatshme edhe për trajtimin e kserozës dhe psoriazës. Nuk ka parfume dhe ngjyra.

Cilësitë

Prodhuesi Eucerin
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 4005800164187
Kodi i produktit kEU207

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen