Thumbnail image
Krem për duar Avene Cicalfate 100 ml
14.49 € 17.39 € (-17%)
Përshkrimi

Krem i përshtatshëm për kujdesin e lëkurës së thatë, të plasaritur dhe të irrituar të duarve. Falë përbërjes së pasur, ushqen dhe rigjeneron lëkurën e duarve. Produkti krijon një barrierë mbrojtëse në lëkurën tuaj, e cila mbron duart tuaja si të jetë lëkurë e dyte. Ka cilësi të mirë dhe është shumë i lehtë për t'u aplikuar. Nuk përmban parfume apo parabene dhe nuk shkakton reaksione alergjike.

Cilësitë

Prodhuesi Avene
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3282779416139
Kodi i produktit kAN064

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen