Thumbnail image
Krem anti-rrudhë nate Astrid Collagen Pro 50 ml
8.99 € 11.35 € (-21%)
Përshkrimi

Kremi anti-rrudhë i natës zbut rrudhat, rigjeneron dhe rinovon lëkurën gjatë natës. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Kremi përmirëson forcën, fleksibilitetin dhe plotësinë e lëkurës, duke i dhënë një pamje rinore. Përveç kësaj ka edhe edhe efekte hidratuese dhe freskuese në lëkurë. Apliko në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltën e pastër para se të bini. Shmangni zonën e syve.

Cilësitë

Prodhuesi Astrid
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
GTIN 8592297002871
Kodi i produktit kAST174

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen