Thumbnail image
Krem anti-rrudhë dite Astrid Collagen Pro 50 ml
8.49 € 12.17 € (-30%)
Përshkrimi

Kremi ditor anti-rrudhë zbut rrudhat dhe rinovon lëkurën. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Kremi përmirëson forcën, fleksibilitetin dhe plotësinë e lëkurës, duke i dhënë një pamje rinore. Përveç kësaj ka edhe edhe efekte hidratuese dhe freskuese në lëkurë. Apliko në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltën e pastër. Shmangni zonën e syve.

Cilësitë

Prodhuesi Astrid
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
GTIN 8592297002864
Kodi i produktit kAST173

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen