Thumbnail image
Kapelë Tommy Hilfiger
37.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për femra nga marka e njohur Tommy Hilfiger. Vjen e përpunuar nga materiali cilësor pambuk me ngjyrë rozë të lehtë, me hapje ventilimi dhe logo në pjesën e përparme. Kapela përshtatet përkryer falë madhësisë univerzale dhe rripit të përshtatshëm. Ideale për aktivitete sportive.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
GTIN 8719257314953
Kodi i produktit mTH0539

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen