Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 736-C, e kaltër e mbyllët
11.99 € 12.90 € (-7%)
Përshkrimi

Kapelë dimri për meshkuj nga CAPU, me përpunim nga akriliku me ngjyrë të kaltër të mbyllët. Prerje moderne me qepje të brendshme, shumë e ngrohtë dhe e pëlqyer nga meshkujt. Logoja patjetër nuk mungon.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
GTIN 2376874056848
Kodi i produktit mCP0412

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen