Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 678-C
10.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për meshkuj nga CAPU, me përpunim nga akriliku në kombinim zi, jeshile dhe hiri. Prerje moderne me qepje të brendshme, shumë e ngrohtë dhe e pëlqyer nga meshkujt. Logoja patjetër nuk mungon.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
GTIN 2376874057203
Kodi i produktit mCP0414

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen