Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 678-B
11.49 € 13.70 € (-16%)
Përshkrimi

Kapelë dimri për meshkuj nga CAPU, me përpunim nga akriliku në kombinim të nuancave të ngjyrës blu. Prerje moderne me qepje të brendshme, shumë e ngrohtë dhe e pëlqyer nga meshkujt. Logo patjetër nuk mungon.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
GTIN 2376874057180
Kodi i produktit mCP0413

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen