Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 4048-C
9.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë e ngrohtë dimri për meshkuj nga Capu. Vjen e përpunuar nga akriliku dhe leshi me ngjyrë hiri të errët, dekoruar me një pllakë metalike që mban logon. Kapelja mban lagështinë dhe mikrobet jashtë kokës. Një aksesor që nuk mund të mungojë në garderobën tuaj dimërore.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Lesh
GTIN 2376873525499
Kodi i produktit mCP0321

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen