Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 1671-D
8.74 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për meshkuj nga CAPU, me përpunim nga akriliku me ngjyrë të zezë me dizajn tërheqës me ngjyrë të kuqe. Prerje moderne me qepje të brendshme, shumë e ngrohtë dhe e pëlqyer nga meshkujt. Logoja patjetër nuk mungon.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
GTIN 2376874057210
Kodi i produktit mCP0415

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen