Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 1652-C
8.74 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për meshkuj nga CAPU. Vjen e përpunuar nga materiali cilësor akrilik, në dizajn me ngjyrë të hirtë me vija të zeza. Shumë e ngrohtë dhe moderne, veshja juaj ideale për dimër.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
GTIN 2376872923500
Kodi i produktit mCP0211

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen