Thumbnail image
Kapel dimri CAPU 350-F
11.78 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për femra ideale për sezonin e vjeshtës dhe të dimrit. Është e ndërtuar nga materiali shumë cilësor me ngjyrë të zezë elegante. Ka madhësi universale. E përshtatshme për çdo stil të veshjes tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Fije
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482210577
Kodi i produktit mCP0123

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen