Thumbnail image
Gel për rruarje Gillete, 200ml
5.49 € 9.43 € (-42%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Rruajtja kurrë nuk ka qenë më e rehatshme para këtij geli. Gel për rruajtje që kalon 5 shenja të acarimit të lëkurës me rroje: Acarimin, djegien, skuqjen, tharrjen dhe prerjen e lëkurës. Përmban një kompleks aktiv qetësues me përmbajtjen e Aloe Veras. Ka një efekt ftohës. Si të përdorni: Aplikoni në lëkurë të lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Gillette
Origjina Kolumbia
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 7702018290994
Kodi i produktit kGI285

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen