Thumbnail image
Gel pastrimi për lëkurë Nivea 150 ml
6.99 € 9.96 € (-30%)
Përshkrimi

Gel i pastrimit për lëkurën nga Nivea. Përmban kompleksin MicellAir dhe ujë trëndafili, përbërje kjo e cila butësisht heq grimin rezistent ndaj ujit, pastron, rifreskon dhe tonifikon lëkurën. Produkti është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, nuk thanë atë dhe është testuar dermatologjikisht. Apliko lëkurën e lagur të fytyrës, qafës dhe dekoltës. Masazho me lëvizje rrethore dhe në fund shpërlaje me ujë të vakët.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 9005800304557
Kodi i produktit kNI82368

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen