Thumbnail image
Fustan Cars Jeans 4515701, XS
49.58 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fustan për femra Cars Jeans, me material nga pambuku me ngjyrë të zezë. Bije një sy një mbishkrim në pjesën e përparme, ka prerje rrethore dhe mëngë të gjata. Shumë modern dhe i pëlqyer nga femra.t

Cilësitë

Madhësia XS
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Madhësia: XS
GTIN 8718082996457
Kodi i produktit mCJ0229-XS

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen