Thumbnail image
Fustan Cars Jeans 4515701, M
50.78 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fustan për femra Cars Jeans, me material nga pambuku me ngjyrë të zezë. Bije një sy një mbishkrim në pjesën e përparme, ka prerje rrethore dhe mëngë të gjata. Shumë modern dhe i pëlqyer nga femra.t

Cilësitë

Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Madhësia M
GTIN 8718082996471
Kodi i produktit mCJ0229-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen