Thumbnail image
Furçë për dhëmbë Signal White Now (mesatarisht e fortë)
4.65 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Furçë mesatarisht e fortë për pastrimin e pësosur të dhëmbëve nga Signal. Përveç që pastron papastërtinë, ushqimin dhe pllakën në smaltin e dhëmbëve, gjithashtu parandalon prishjen dhe është shumë delikate në mishra. Përdoreni dy herë në ditë për larjen e dhëmbëve.

Cilësitë

Prodhuesi Signal
Origjina Holandë
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 8718114484235
Kodi i produktit kSG030

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen