Thumbnail image
Fund Roxy ERJKK03023-SGRH, M, i hirtë
54.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fund nga Roxy me gjatësi nën-gjunjë dhe me dizajn shumë tërheqës ngjyrë gri të hapur. Është përpunuar prej pambukut dhe viskozes, shumë i bukur, kombinohet lehtë dhe është shumë komod. Një shtesë e domosdoshme në garderobën e secilës femër moderne.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Madhësia M
GTIN 3613373383921
Kodi i produktit mRX1625-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen