Thumbnail image
Fund Hannah Gant, nr 36
33.64 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fund me dizajn sportiv nga marka Hannah. Vjen i punuar nga pambuku dhe poliamidi me prerje normale me ngjyrë të bukur blu të errët. Fundi është bërë me teknologji Washhed për një ndjenjë rehatie dhe dukje unike, ideale për të gjitha femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Hannah
Origjina Republika Çeke
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Numri 36
GTIN 8591203965941
Kodi i produktit mHN0107-36

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen