Thumbnail image
Fund Cars Jeans Ivana 4014901, L
21.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fund me gjatësi nën-gjunjë dhe me dizajn shumë tërheqës ngjyrë të zezë. Është përpunuar prej pambukut dhe elastines, shumë i bukur, kombinohet lehtë dhe është shumë komod. Një shtesë e domosdoshme në garderobën e secilës femër moderne.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Elastan
Madhësia: L
GTIN 8719734126291
Kodi i produktit mCJ0225-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen