Thumbnail image
Figaro Valera Digi Curl (641.19) 19 mm (641.19)
56.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Figaro Valera Digi Curl me efikasitet bën formimin e kaçurrelave! Kjo figaro me një dizajn elegant, me diametër prej 19mm, me një ekran digjital, ndërprerës për kyqje/çkyqje, kontrolluesin e temperaturës deri në 190° C, kabllo prej 3 m dhe shpejtësi të nxehjes për 30 sekonda. Shumë efikase dhe e përshtatshme për përdorim.

Cilësitë

Prodhuesi Valera
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Makinë
GTIN 7610558641001
Kodi i produktit kVA080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen