Thumbnail image
Figaro ETA Fenite 432290000
31.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Figaro me ajër të nxehtë dhe funksion të jonizimit për flokët të përkryer me shkëlqim. Vjen me dizajn ergonomik dhe kord rrotulluese, shumë e lehtë për mirëmbajtje dhe përdorim. Pajisja posedon 3 shpejtësi të ajrit, 3 temperatura, siguresën kundër mbi-nxehjes dhe funksionin e ftohjes së shpejtë. Në paketim janë përfshirë edhe shtesa të dobishme të figaros dhe një çantë praktike.

Cilësitë

Prodhuesi BIOVETA, IVANOVICE NA HAN?
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Makinë
GTIN 8590393260911
Kodi i produktit kETA031

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen