Thumbnail image
Figaro BaByliss Miracurl Rose Gold BAB2665RGE
150.08 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Figaro profesionale me dizajn të limituar në ngjyrë ari me nuancë rozë. Ajo posedon pllaka me sipërfaqe nga qeramika dhe spirale efikase e cila siguron stabilitet të temperaturës dhe nxemje ultra të shpejtë. Falë teknologjisë MaxLifePRO ajo është e qëndrueshme për pothuajse 10 000 orë, ka dorëz ergonomike dhe kabllo të rrotullueshëm 2.7m. Kjo figaro luksoze posedon tre temperatura 190-210-230 ° C, Sleep Mode pas 20 minutave, çkyqje automatike pas 60 minutave, butonin ON/OFF dhe 3 shkallë të rrotullimit. E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.

Cilësitë

Prodhuesi BaByliss PRO
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Makinë
GTIN 3030050143430
Kodi i produktit kBL124

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen