Thumbnail image
Emulsion për lëkurë Eucerin Dermo Pure 50 ml
29.57 € 30.42 €
Përshkrimi

Ky emulsion nga Eucerin përmban acid salicilik që zvogëlon pamjen e papërsosmërive të lëkurës, licochalcon A që zbut acarimin dhe vepron si anti-inflamator, dhe grimca Particle Matting që ofrojnë lëkurë të butë dhe të hidratuar deri në 8 orë. Përveç kësaj produkti vepron edhe kundër puçrrave dhe pikave të zeza, dhe bashkon lëkurën. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, nuk lë shtresë të yndyrshme në lëkurë, jo-comedogenic. Aplikoni një sasi losioni në fytyrën tuaj dhe pastroni me kujdes. Përdoreni në mëngjes dhe / ose mbrëmje, shmangni kontaktin me sytë.

Cilësitë

Prodhuesi Eucerin
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 4005800180880
Kodi i produktit kEU222

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen