Thumbnail image
Duks Roxy ERJFT03784-KVJ0, M
73.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për femra me dizajn të rehatshëm dhe material cilësor nga poliesteri, viskoza dhe elastina. Ka dizajn praktik me ngjyrë të zezë dhe të hirtë, përpunuar me teknologjinë WarmFlight për t'ju mbajtur më ngrohtë. Ndjehuni në rehati maksimale gjatë aktiviteteve tuaja sportive.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Madhësia M
GTIN 3613373778420
Kodi i produktit mRX1892-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen