Thumbnail image
Duks Quiksilver EQYFT03789-KPGH, i hirtë, XL
62.33 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj nga Quiksilver i përpunuar prej kombinimit të materialeve cilësore me dizajn klasik dhe ngjyrë të hirtë. Shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për veshje të përditshme, aktivitete sportive etj.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia: XL
GTIN 3613373698582
Kodi i produktit mQU1661-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen