Thumbnail image
Duks Cars Jeans Hatton 4933301, i zi, L
41.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Duks për meshkuj nga Cars Jeans përpunuar prej materialit cilësor 100% pambuk, me dizajn klasik dhe ngjyrë të zezë. Shumë i rehatshëm dhe i përshtatshëm për veshje të përditshme, aktivitete sportive etj.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia: L
GTIN 8719734109447
Kodi i produktit mCJ0232-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen