Thumbnail image
Dorëza CAPU 55305-H, të zeza
8.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dorëza dimri për femra nga Capu, përpunuar 100% nga akriliku. Vijnë me ngjyrë të zezë, dekoruar me kristale në formë të fjollës së dëborës. Doashkat janë shumë të ngrohta dhe komode, ideale për stinën e dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Femra
Materiali Akril
GTIN 2376874065000
Kodi i produktit mCP0490

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen