Thumbnail image
Dorëza CAPU 55305-E
6.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dorëza dimri për femra nga CAPU. Vijnë me material cilësor akrilik, bërë me ngjyrë të verës të dekoruara me kristale. Janë shumë të ngrohta dhe komode, ideale për stinën e dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Femra
Materiali Akril
GTIN 2376874064973
Kodi i produktit mCP0489

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen