Thumbnail image
Dorëza CAPU 55304-A, të bardha
5.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dorëza dimri për femra nga Capu, me material cilësor të kombinuar me akrilik dhe poliamid. Vijnë me ngjyrë të bardhë, dhe kanë material shumë të ngrohtë dhe komod. Ideale për stinën e ftohtë të dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Materiali 80% akril, 20% poliamid
Gjinia Femra
GTIN 2376874061385
Kodi i produktit mCP0456

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen