Thumbnail image
Dorëza CAPU 55303-F, të zeza
5.99 € 8.21 € (-27%)
Përshkrimi

Dorëza dimri për femra nga CAPU. Vijnë me material cilësor akrilik të kombinuar me poliamid, me ngjyrë të zezë. Janë shumë të ngrohta dhe komode, ideale për stinën e dimrit.

Cilësitë

Materiali 80% akril, 20% poliamid
Prodhuesi CAPU
Gjinia Femra
GTIN 2376874061378
Kodi i produktit mCP0455

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen