Thumbnail image
Dorëza CAPU 55303-D, të hirta
5.49 € 7.86 € (-30%)
Përshkrimi

Dorëza dimri për femra nga CAPU. Vijnë me material cilësor akrilik të kombinuar me poliamid, me ngjyrë të hirtë. Janë shumë të ngrohta dhe komode, ideale për stinën e dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
GTIN 2376874061279
Kodi i produktit mCP0454

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen