Thumbnail image
Deodorant Old Spice Wolf Thorn 50 ml
5.49 € 9.12 € (-40%)
Përshkrimi

Deodorant i ngurtë për meshkuj nga koleksioni WILD i cili përkryer ju mbron nga djersitja gjatë gjithë ditës. Përveç që parandalon djersitje dhe eliminon erën e pakëndshme, poashtu jep freski dhe erë të mitë pa lënë shenja të bardha. Aplikoni sipas nevojës në çdo kohë të ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 4084500019195
Kodi i produktit kOL054

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen