Thumbnail image
Deodorant Old Spice Original 50 ml
6.49 € 9.24 € (-30%)
Përshkrimi

Deodorant për meshkuj nga marka Old Spice. Përveç që me efikasitet ju mbron nga djersitja, gjithashtu eliminon erën e padëshirueshme, jep freski dhe aromë të këndshme origjinale që zgjat. Aplikoni në çdo kohë të ditës sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 4084500490543
Kodi i produktit kOL052

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen