Thumbnail image
Deodorant Old Spice Original 150 ml
5.49 € 8.77 € (-37%)
Përshkrimi

Deodorant për meshkuj nga Old Spice. Linja Original vjen me një aromë tejet mashkullore që ju mbron tërë ditën nga djersitja dhe era e padëshirueshme. Gjithashtu rifreskon, shumë i pëlqyer nga të gjithë meshkujt.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit United Kingdom
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 4084500479784
Kodi i produktit kOL056

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen