Thumbnail image
Çizme Tamaris 1-1-25339-21-001, të zeza, nr 41
86.51 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çizme elegante dhe praktike për femra nga Tamaris të përpunuara nga lëkura në kombinim të materialeve tjera cilësore. Janë shumë të rehatshme për ecje pavarësisht faktit që posedojnë take prej 5 cm. Këto çizme mbërthehen me zinxhir dhe posdojnë ngjyrë të zezë me dizajn tërheqës. Teknologjia Antishokk dhe Touch It lejon që këmba juaj të mos rrëshqas, nyjet të mos goditen dhe shtroja t'i përshtatet anatomisht shputës suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Lëkurë
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Numri 41
GTIN 4059252718245
Kodi i produktit mTM1501-41

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen