Thumbnail image
Çizme GEOX D84AVD-04347-C9999, nr 38
140.10 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çizme elegante dhe praktike për femra nga Geox  të përpunuara nga lëkura në kombinim me materiale tjera cilësore. Janë shumë të rehatshme për ecje dhe veshmbathje pavarësisht faktit që posedojnë take prej 8 cm. Këto çizme mbërthehen me lidhëse dhe posdojnë ngjyrë të zezë me dizajn tërheqës. Teknologjia Geox Respira lejon që këmba juaj të frymoj lirshëm dhe të jetë komode.

Cilësitë

Numri 38
Prodhuesi Geox
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Nr. 38
GTIN 8058279542525
Kodi i produktit mGE0228-38

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen