Thumbnail image
Çantë shpine 2819182-517, bezhë
50.82 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë moderne për femra nga marka Tamaris. Vjen e përpunuar nga poliuretani me ngjyrë elegante të bezhë, dhe përmasa 23 x 31 x 14. Çanta është dekoruar me një varëse të heqshme prej leshi me ngjyrë të zezë, ka rripa të rregullueshëm dhe hapësirë të brendshme për gjëra të nevojshme. Shumë me stil dhe e pëlqyer nga femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Materiali Poliuretan
Gjerësia
  • 31 cm
  • 14 cm
Përmasat 23 cm
GTIN 4011214166273
Kodi i produktit mTM1596

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen