Thumbnail image
Çantë dore Tamaris 2847182-098, e zezë
27.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë dore elegante dhe shumë praktike për femra nga Tamaris. Ky aksesor ka dizajn të bukur dhe material cilësor përpunuar nga polieturani, ngjyrë të zezë. Çanta mbyllet me magnet, ka dimensione 19 x 11.5 x 3 si dhe një zingjir për bartje në krah. Me të do të dukeni bukur dhe elegante.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Përmasat
  • 3 cm
  • 19 cm
Materiali Poliuretan
Lloji çantës Për krah
Mënyra e lidhjes Me magnet
Madhësia: XS
Gjerësia 11,5 cm
GTIN 4011214163074
Kodi i produktit mTM1581

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen