Thumbnail image
Brisk rroje Gillette Blue 3, 3 copë
4.47 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Falë këtyre brisqeve një-përdorshme ju do të keni rruajtjen më të lehtë dhe pa irritim. Koka rrotulluese me shirit të lagur rrëshqet me butësi mbi sipërfaqen e lëkurës duke ofruar rruajtje të përsosur dhe pa skuqje të lëkurës. Brisqet përdoren vetëm një herë.

Cilësitë

Prodhuesi Gillette
Origjina Kolumbia
Gjinia Meshkuj
Lloji i produktit Makinë
GTIN 7702018020324
Kodi i produktit kGI330

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen