Thumbnail image
Balsam ushqyes për flokë Wella Professional 1000 ml, woman
34.37 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam ushqyes për flokët e thatë dhe të dëmtuar do t'i japë flokëve tuaj rigjenerimin dhe hidratimin e nevojshëm. Produkti forcon dhe mbron nga dëmtimi dhe i jep atyre shkëlqim dhe butësi. Përmban acid oleik dhe penthanol për hidratim të thellë, vitamina E dhe një burim i pasur i vitaminave, mineraleve dhe peptideve.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Të thatë
Vëllimi [ml] 1000
GTIN 8005610634555
Kodi i produktit kWE1101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen