Thumbnail image
Balsam për stilim të flokëve Paul Mitchell 200 ml
29.74 € 32.11 € (-7%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam stilimi i dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve. Përveç që ofron stilim firm, poashtu mbron flokët nga dielli dhe rigjeneron ato në përgjithësi. Produkti gjithashtu ushqen flokët, si dhe i shken volumin, butësinë dhe shkëlqimin e humbur. Apliko një sasi të vogën në flokët e larë dhe tharë me peshqir, dhe stiloni sipa dëshirës. mos e shpërlaj.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
Lloji i produktit Balsam
GTIN 9531113814
Kodi i produktit kPM114

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen