Thumbnail image
Balsam për flokë Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 200 ml
13.49 € 16.18 € (-17%)
Përshkrimi

Larja e shpeshtë e flokëve dhe përdorimi i produkteve të stilimit shkakton shpërlarjen dhe zbehjen e ngjyrës. Ky balsam kujdeset për qëndrueshmërinë e ngjyrës dhe siguron shkëlqimin e tij.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 200
Gjinia woman
Lloji i flokëve Të lyer
GTIN 4021609061113
Kodi i produktit kGL080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen