Thumbnail image
Balsam pas rruajtjes American Crew 170 ml
18.61 € 18.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsami pas rruajtjes zbut lëkurën pa e lënë atë të irrituar. Poashtu freskon, qetëson dhe lë lëkurën të hidratuar. Ju mund të përdorni balsam çdo ditë si një hidratues të përditshëm. Balsami vepron kundër plakjes së lëkurës dhe mbron nga rrezatimi UV.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 669316222034
Kodi i produktit kAC045

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen