Thumbnail image
Ampula kundër rënies së flokëve Sesderma 12 x 8 ml
44.72 € 47.83 € (-7%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ampulat intenzive janë dizajnuar enkas për forcimin dhe rikthimin e strukturës së thyer të flokëve të dobët dhe aktivizimin e rritjes. Përveç kësaj ato edhe rrisin dendësinë e flokëve, duke i dhënë kështu flokëve tuaja gjithçka që i nevojitet. Ampulat janë formuluar me ekstrakt të manave të bardhë, acid nikotonik, adenosin, klorid zinku dhe vitamin B6 të inkapsuluar në lipozome. Aplikoni në flokët e larë natën dhe mos e shpërlani.

Cilësitë

Origjina Spanjë
Vendi i prodhimit Spain
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të dobësuar
Lloji i produktit Trajtime
GTIN 8470003407625
Kodi i produktit kSR051

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen