Thumbnail image
Krem konturash, Clarins, 01 Rosy Glow, 6 g
22.17 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem konturash nga Clarins, që ndihmon në ruajtjen e një pamje rinore, sepse në sajë të përbërjes inovative thekson konturat dhe i jep lëkurës një ton të lehtë ndricimi në përgjithësi.  Ka nuancë natyrale që i jep grimit një dimension tjetër. Gjithashtu ka teksture kremoze që e bënë të lehtë për aplikim.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Ndriçues
GTIN 3380810202885
Kodi i produktit kCL1180034755

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen