Thumbnail image
ZONJA EDUARDA DHE TREGIME TE TJERA - GEORGES BATAILLE
4.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

GEORGES BATAILLE MBETET NJË NGA FIGURAT MË TË SHQUARA TË LETËRSISË SË SHEKULLIT TË XX – TË, AQ SHUMË AI U PËRPOQ NËPËRMJET STUDIMIT KRITIK TË LIGJËRIMIT TË SHKRUAR – I CILI SIPAS TIJ NUK MUND TË JETË VEÇSE PROMETEAN – TË JETOJË NËN SHKAPËRTHYERJEN E FURISHME TË RREGULLAVE, EKSPERIENCËN E SKAJSHME, DHE ASAJ QË NJË NJERI "DI PREJ FAKTIT TË TË QENIT"

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2008
GTIN 9789995671730
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen