Thumbnail image
Xhinse Roxy ERJDP03182-MMG0, nr 30
62.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhinse për femra me dizajn shumë të rehatshëm që ju bëjnë të ndiheni lirshëm dhe këndshëm. Me material cilësor kombinim 98% pambuk dhe 2% elastin si dhe me ngjyrë rozë, do të jenë zgjidhja juaj e momentit dhe zgjedhja adekuate që përshtatet me të gjitha stilet.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Numri 30
Madhësia 30
GTIN 3613373788061
Kodi i produktit mRX1804-30

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen