Thumbnail image
Xhinse Quiksilver True Blue EQYDP03304-BRQW - 32/32
75.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhinse për meshkuj të përshtatshme me material nga pambuku, polietileni dhe elasina. Këmbët janë të drejta, të ngushta dhe përshtaten bukur me veshjen tuaj. Posedojnë xhepa të përparmë dhe të pasmë.

Cilësitë

Numri 32/32
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Elastan
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 3613372575396
Kodi i produktit mQU1137-32/32

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen